Práce Nabídka zaměstnání

Mechanik strojní/úřední svářeč

Teplárny Brno, a.s. - prov.

Špitálka 253, Brno

Ing. Hana Žitníková
545169242

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Teplárny Brno, a.s.
přijmou zaměstnance na pracovní pozici
"Mechanik strojní/ Úřední svářeč"

(Svářeč s úřední zkouškou plamenem)

Požadavky:

" Svářeč s úřední zkouškou plamenem / el. obloukem obalenou elektrodou
" Vyučení ve strojírenském oboru
" Praxe v oboru výhodou
" Schopnost učit se novým věcem
" Výpis z trestního rejstříku (ne starší než 3 měsíce)
" Dobrý zdravotní stav
" Zájem o práci v teplárenství

Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:

" Provádění montáže, demontáže a opravy potrubních tras včetně oprav tlakových celků vyhrazených zařízení v rozsahu svého osvědčení a osvědčení společnosti Teplárny Brno, a.s.

Nabízíme:

" Zajímavou práci v prosperující společnosti, stanete se součástí týmu, který hřeje Brno
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity - smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 37,5 hodin týdně, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, osobní konto zaměstnance (na rekreaci, sport, kulturu,…)
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
" Možnost využití firemního bytu

Nástup do pracovního poměru možný ihned na trvalý pracovní poměr.

Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců - je vyžadováno z důvodu spočívajícího v povaze práce) zašlete nejpozději do 24. 02. 2022 do 12:00. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s.

Odpovězte na inzerci elektronicky přes inzertní portál nebo odpovědní formulář na www.teplarny.cz sekce Kariéra nebo v pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 12.00 hod. nebo zašlete na adresu Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00. Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem "Neotevírat - Mechanik strojní/ Úřední svářeč".

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazení pracovního místa. Později podané přihlášky nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.