Práce Nabídka zaměstnání

Manažer úklidové služby

PERFECT pure service, o.p.s - Zvonařka

Zvonařka 408, Brno

Kateřina Ostrezy
702 007 073

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 30 000,- až 45 000,- Kč

Upřeňující informace:
Do stále se rozvíjející společnosti hledáme pracovníka na pozici MANAŽER ÚKLIDOVÉ SLUŽBY. Pracovní místo je vhodné i pro osoby se zdravotním omezením (invalidní důchod I. a II. stupně).
Místem výkonu práce je: Brno, Zvonařka 16.
Náplň práce: vedení, organizace a kontrola zaměstnanců na svěřeném pracovišti, sjednávání zakázek.
Požadavky: výborné komunikační a organizační schopnosti, zkušenosti s vedením kolektivu, aktivní řidič, práce s PC na velmi dobré úrovni: MS Office (Word, Excel, e-mail), pracovitost, spolehlivost, důslednost, samostatnost, loajálnost, čistý trestní rejstřík.
Co nabízíme: práce na pracovní smlouvu, dobré pracovní podmínky, možnost dlouhodobé spolupráce, profesního růstu a pravidelného vzdělávání, pravidelná mzda, možnost nákupu čistících přípravků za zvýhodněné ceny.

Možnost nástupu ihned.