Práce Nabídka zaměstnání

Manažer / manažerka obchodního týmu

Kateřina Daňková
734412112

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 90 000,- až 150 000,- Kč

Místo výkonu práce: Brno, Blansko, Boskovice

Manažer / manažerka obchodního týmu - Bc. Tomáš Hollmann, Broker Consulting, a.s.

Jste ambiciózní a energický člověk, který je schopný vybudovat vlastní portfolio a svou činností ovlivňovat strategii celé firmy? Pak jste ten správný člověk pro naši společnost.

Co Vás čeká
Začnete tím, že se seznámíte, jak funguje naše firma, na čem si zakládáme a jaké výzvy sebou řízení obchodního týmu nese.
Po absolvování odborných školení, se stanete odborníkem v oblasti finančního plánování. Dostanete šanci vybudovat si vlastní tým a budete se podílet na realizaci obchodních případů.
Náplní Vaší práce bude především nábor, výběr, zapracování a vedení konzultantů včetně realizace obchodních případů v oblasti působnosti týmu.

Co požadujeme:
" dobrou schopnost jednání s lidmi
" pracovitost, vytrvalost, zodpovědnost, loajálnost, pozitivní přístup a empatii
" schopnost rychle a efektivně řešit vzniklé problémy
" min. středoškolské vzdělání
" znalost práce na PC a orientace v Microsoft Office (Word, Excel)
" řidičský průkaz skupiny B
" trestní bezúhonnost, etický a morální kodex
" praxe na obdobné pozici výhodou, NE PODMÍNKOU
" znalost jednoho světového jazyka výhodou, ne podmínkou

Co Vám nabídneme?
" skvělý kolektiv lidí
" smysluplnou práci
" nadstandardní finanční ohodnocení
" pohodlnou židli v zázemí moderní kanceláře v Brně, Blansku a Boskovicích
" prostor pro růst, Váš talent budeme podporovat
" flexibilní pracovní doba

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pak neváhejte a zašlete nám co nejdříve Váš životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu tomas.hollmann@bcas.cz.

Nadstandartní finanční ohodnocení, flexibilní pracovní doba, pohodlná židle, káva zdarma.