Práce Nabídka zaměstnání

Konstruktér - elektro

BMT Medical Technology s.r.o.

Cejl 157, Brno

Ivana Huňařová
545 537 232,732 288 629

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 28 000,- až 35 000,- Kč

Telef. kontakt 545537230,232, 731694620, vera.olsarova@bmt.cz, ivana.hunarova@bmt.cz

Požadavky
" VŠ vzdělání - elektro zaměření i absolvent, nebo SŠ (VOŠ) elektro s praxí v konstrukci min. 5 let
" Vyhláška 50/78 Sb., znalosti potřebné k navrhování el. obvodů, kabeláže, přístrojových rozvaděčů apod.
" organizační schopnosti, odpovědnost, samostatnost, orientace v technické a výkresové dokumentaci
" orientace v mezinárodních elektro normách a předpisech
" znalost AJ slovem i písmem, znalost NJ výhodou
Pracovní náplň
" Vývoj elektro částí pro nové přístroje teplotní techniky
" Modifikace stávající dokumentace pro vyráběné přístroje
" Spolupráce při vývoji nových přístrojů s ostatními vývojáři a konstruktéry
" Návrhy DPS, kabeláže, rozvaděčů pro přístroje, elektro schémat, zpracování elektro- technologie, apod. )
" Spolupráce při navrhovaní bloků řídícího systému Simatic.
" Spolupráce při oživování a uvádění přístrojů do chodu
" Diagnostika poruch a identifikace příčin
" Zpracování technické dokumentace - návody, zkušební předpisy, specifické dokumenty pro zákazníky (Farmaceutický průmysl a zdravotnictví )
" Podpora servisu a marketinku

Práce v centru Brna, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, 13. a 14. Plat, firemní stravování, pružná prac. doba atd.