Informatik - Vedoucí oddělení informačních a komunikačních technologií

Nejvyšší správní soud

Moravské náměstí 611, Brno

Glotzmann
542532374

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 40 000,- až 65 000,- Kč

Nejvyšší správní soud hledá kandidáta/kandidátku na pracovní pozici
Požadavky:
" VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na informatiku či slaboproudou elektrotechniku
" analytické a systémové myšlení, bezúhonnost (bezpečnostní prověrka min. na stupeň Důvěrné)
" znalost angličtiny minimálně na úrovní čtení manuálů
" výborná znalost práce na PC - MS Office (makra, kontingenční tabulky)
" znalost operačních systémů Microsoft (MS Win 7, 8 a 10, MS Win Server), MS Active Directory, MS Exchange, MS GPO, MS WDS, MS WSUS a další; znalost prostředí MS SharePoint
" znalost databází - zejména MS SQL (syntaxe příkazů, skripty, zálohování a obnova SITE)
" znalost programovacích nebo skriptovacích jazyků, internetových technologií (php, html)
" znalost technologie počítačových sítí LAN (WAN), zkušenosti s jejich konfigurací výhodou
" schopnost vedení a motivování lidí, komunikativnost, týmová práce, zodpovědnost za fungování oddělení a potažmo celého soudu
Náplň práce:
" vedení oddělení informačních a komunikačních technologií
" zajištění provozu, ochrany, údržby a správy IT
" zajištění vybavení soudu v oblasti informační, kancelářské a komunikační techniky a slaboproudých systémů, včetně programového vybavení
" tvorba a údržba internetových a intranetových stránek soudu
" dodržování národních a resortních bezpečnostních politik a platných předpisů z oblasti BOZP a PO
" správa a údržba serverů včetně databázových
" monitorování a diagnostika sítí, instalace programů včetně jejich aplikace
" servis uživatelům IT a odstraňování běžných závad výpočetní techniky
" dodržování jednotné koncepce budování komunikační infrastruktury informačního systému
" odpovědnost za provoz, správu, údržbu a opravy veškerých slaboproudých, bezpečnostních, elektronických a technologických systémů a technických zařízení včetně souvisejícího software
" správa, podpora a vývoj systémů Portál Nejvyššího správního soudu, Informační systém Nejvyššího správního soudu včetně databáze a zálohování
" správa veřejných a kvalifikovaných elektronických certifikátů (QCA, VCA),
Nabízíme:
" Stabilní zázemí prestižní veřejné instituce a příjemné pracovní prostředí
" Moderní technické vybavení
" Benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny sick days, stravenky, příspěvky FKSP, pružná pracovní doba)
" Termín nástupu možný po dohodě
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s výhledem prodloužení na neurčito, s výkonem práce v sídle Nejvyššího správního soudu na Moravském nám. 6, Brno.
Pracovní poměr se řídí zákoníkem práce. Platové ohodnocení se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Platové zařazení - 12. platová třída. Příplatek za vedení a osobní příplatek na základě kvality odvedené práce.
Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 30.9.2021 na e-mail:
filip.glotzmann@nssoud.cz

Dovolujeme si upozornit, že oslovíme pouze uchazeče, kteří splní naše hlavní požadavky. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude NSS jakožto správce zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních