Práce Nabídka zaměstnání

IT System Specialist

MANN + HUMMEL Service s.r.o.- Brno

Technická 2851, Brno

Rudolf Chudoba

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 38 000,- Kč

Náplň práce:
" podpora interních uživatelů a reakce na základě SLA společnosti
" spolupráce na tvorbě a aktualizace dokumentace a dalších instrukcí
" údržba a správa korporátních aplikací na serverové úrovni
" monitorování zdrojů Windows pro konkrétní aplikace
" spolupráce na korporátních projektech
" odstraňování problémů v operačních systémech a aplikacích
" spolupráce s externími partnery a vlastníky aplikací
Požadavky:
" dobré komunikační schopnosti
" znalost anglického jazyka
" znalost Bosentštiny/Chorvatštiny/Srbštiny
" několik let zkušeností v IT (2-3 roky praxe)
" znalost systému Windows
" ochota učit se novým věcem

- 6 týdnů dovolené
- 1 mzda navíc každý rok
- 1 100,- čistého každý měsíc na volnočasové aktivity (Cafeterie)
- až 3 500,- ročně na šalinkartu
- Možnost částečně práce z domu + flexibilní pracovní doba
- Podpora penzijního připojištění nebo životního pojištění