Práce Nabídka zaměstnání

IT Manager (policy and internal controls)

PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o. - sídlo

Holandská 873, Brno

Zuzana Hrubá

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 100 000,- až 170 000,- Kč

První kontakt e-mailem.

VÍTANÉ ZKUŠENOSTI A SCHOPNOSTI: zkušenosti na podobné pozici min 6 let, komunikativní angličtina,
NÁPLŇ PRÁCE: zlepšování IT GCG a CAS, prováděním činností souvisejících s SOX, zajištění plnění cílů dle požadavků, spolupráce s pobočkami v zahraničí, vedení projektů

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas,

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou.