Práce Nabídka zaměstnání

Frézař CNC

Ivo Macháček - strojní zámečnictví - 02

Mokrá-Horákov

Ivo Macháček
603 294 876

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 60 000,- Kč

První kontakt: telefonicky (8:00 - 14:00) nebo e-mailem.
Nástup možný ihned.

Požadavky:
- SOU strojního oboru nebo SŠ vzdělání technického zaměření
- praxe na CNC strojích min. 2 roky - znalost systéme HEIDENHAIN
- znalost technologie obrábění, obrábění materiálů
- výborná znalost čtení technické dokumentace
- zkušenosti a znalost s CAD/CAM výhodou
- spolehlivost, samostatnost, přesnot, zodpovědný přístup k práci

Náplň práce:
- programování a seřízení CNC stroje
- výroba dílů dle výkresové dokumentace popř. 3D/2D modelu
- spolupráce při organizaci a optimalizaci výroby na daných strojích
- příprava nástrojů
- kontrola kvality výrobků
- denní údržba stroje
- obsluha manipulační techniky

Zaměstnanecké výhody: stravenky