Práce Nabídka zaměstnání

Finanční účetní

Nejvyšší správní soud

Moravské náměstí 611, Brno

Glotzmann
542532374

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- až 30 000,- Kč

Požadavky:
" středoškolské vzdělání s maturitou
" znalost zákonů a jejich aplikace (vč. prováděcích předpisů):
o zákon č. 563/1991 Sb., o účetnictví, včetně ČÚS
o zákon č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole
o zákon č. 219/2000 Sb., o majetku ČR a jejím vystupování v právních vztazích
o zákon č. 218/2000 Sb., rozpočtová pravidla
" znalost podvojného účetnictví a výkaznictví organizačních složek státu výhodou
" velmi dobrá znalost práce s PC (MS Word, Excel, internet)
" spolehlivost, schopnost systematické a samostatné práce, pečlivost
" ochota dále se vzdělávat
Náplň práce:
" provádění účetních operací v systému IRES
" zaúčtování závazků a pohledávek
" předávání platebních příkazů bance
" zaúčtování pokladních dokladů
" zpracování podkladů pro výkaznictví
" likvidace cestovních příkazů
" pravidelná kontrola správnosti zpracování účetních operací
" ukládání a archivace dokumentů a evidenčních pomůcek vzniklých z činnosti oddělení hlavního účetního
Nabízíme:
" Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí
" Benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny indispoziční volno, stravenky, příspěvky z FKSP, pružná pracovní doba, aj.)
" Nástup možný od 01. 10. 2021
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, s výkonem práce v sídle Nejvyššího správního soudu na Moravském nám. 6, Brno.
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Platové ohodnocení se řídí Nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 9. platová třída.
Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu: jana.smutna@nssoud.cz, a to nejpozději do 20. 09. 2021.
Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo tuto lhůtu zkrátit nebo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. Osloveni budou pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené kvalifikační požadavky na danou pozici.
Poskytnuté osobní údaje bude správce (Nejvyšší správní soud) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) pro účely výběrového řízení. Údaje nebudou poskytnuty třetí osobě a u správce budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Subjekt údajů má v čl. 15 - čl. 21 obecného nařízení garantována svá práva, která může uplatňovat u správce. Subjekt údajů má také právo podat stížnost u dozorového orgánu.