Práce Nabídka zaměstnání

Elektromontér

ESB Elektrické stroje, a.s.

Vídeňská 297, Brno

Ing. Martin Kedroň, DiS
723 574 301
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 26 000,- až 30 000,- Kč

Co vás čeká?
Vaší hlavní pracovní náplní bude servis transformátorů. Čeká vás cestování po celé ČR a Slovensku, většinou budete celý týden mimo domov a nebudete mít pevnou pracovní dobu. Musíte počítat s přesčasovou prací, hlavně v druhé polovině roku. Při výkonu této práce můžete projevit svou samostatnost, rozhodnost a odborné znalosti. Neustále si budete rozšiřovat vědomosti a dovednosti ve svém oboru.

Co požadujeme?
- výuční list nebo maturita v oboru elektro
- orientace v zapojovacích elektro schématech
- řidičský průkaz sk. B
- zkoušky odborné způsobilosti podle vyhl. 50/1978 Sb.
- smysl pro organizaci práce a samostatnost
- schopnost nalézat řešení a východiska
- praxe výhodou, ale jsme otevření i absolventům

podnikové stravování, prémie, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, 25 dní dovolené + 2 dny pro rodiče dětí do 15 let, odměny u příležitosti životního nebo pracovního jubilea, karierní růst, dobrou dopravní dostupnost, stabilní zaměstnání