Práce Nabídka zaměstnání

Elektro projektant/ka E-mobility

Teplárny Brno, a.s.

Okružní 828, Brno

Hana Ing. Žitníková
545 169 242

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- Kč

přijmou zaměstnance na pracovní pozici
"Elektro projektant/ka E-mobility"

Požadavky:

" SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, autorizace
" Praxe s projektováním v oblasti elektro
" Znalost MS Office (MS Excel, Word), AutoCAD, rozpočtových a výpočtových programů
" Samostatnost, zodpovědný přístup
" Aktivní řidičský průkaz sk. B
" Výpis z trestního rejstříku (ne starší než 3 měsíce)
" Motivační dopis

Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:

" Projektování nabíjecích stanic pro elektromobily
" Návrh a kompletace dokumentů k daným projektům
" Zajištění potřebných stanovisek v povolovacím procesu
" Komunikace s úřady a zainteresovanými subjekty v povolovacím procesu
" Komunikace a příprava žádostí o připojení s EGD
" Koordinace s navazujícími profesemi
" Účast při zajišťování autorského dozoru stavby, účast na kontrolních dnech stavby

Nabízíme:

" Zajímavou a atraktivní práci v prosperující společnosti, stanete se součástí týmu, který hřeje Brno
" Budete se zásadním způsobem podílet na rozvoji elektromobility v Brně
" Odpovídající finanční ohodnocení
" Zaměstnanecké benefity - smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 37,5 hodin týdně, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, osobní konto zaměstnance (na rekreaci, sport, kulturu,…)
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Nástup do pracovního poměru možný ihned na trvalý pracovní poměr.

Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců - je vyžadováno z důvodu spočívajícího v povaze práce) předejte nejpozději do 24. 09. 2021 do 12:00. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 12.00 hod. nebo zašlete na adresu Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00.
Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem "Neotevírat - Elektro projektant/ka e-mobility"

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazení pracovního místa. Později podané přihlášky nebudou zařazeny do výběrového řízení.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

pracovní doba 37,5 h/týdně, 5 týdnů dovolené, osobní konto, závodní stravování