Práce Nabídka zaměstnání

Ekonom - controller

KSK Precise Motion, a.s.

Blanenská 1277, Kuřim

Iveta Musilová
533033710

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 40 000,- až 45 000,- Kč

První kontakt e-mailem.

Náplň práce: zpracování reportingu měsíčních ekonomickcýh výsledků hospodaření, tvorba vyhodnocování ročních a střednědobých finańčních plánů, vyhodnování ziskovosti zakázek,zákazníků a produktů, tvorba kalkulačních schémat produktů, manažerské účetnictví, sledování a vyhodnocování vývoje nákladových oblastí společnosti, sledování a vyhodnocování cash-flow společnosti, správa a řízení pohledávek, tvorba reportů analýz pro potřeby vedení společnosti a skupinu, řízení dotačních projektů společnosti, spolupráce s účetním oddělením společnosti. Požadujeme dobrou znalost podvojného účetnioství, manažerského účetnictví a controllingu - min. 3 roky, znalost AJ (slovem i písmem), výrobrná znalost práce na PC a s MS Office, ERP systém SAP výhodou, znalost manažerského informačního systému, analytické schopnosti, zájem o problematiku ekonomiky, financí a účetnictví.

Zaměstnanecké výhody: firemní fitness, 25 dní dovolené, příspěvek po roce na penzijní připojištění, firemní parkoviště, kafetérie