Práce Nabídka zaměstnání

Dělník - tryskání

FK system - povrchové úpravy, s.r.o.-prac.

Karásek 2244, Brno

Veronika Bohdálková
547 357 085 až 88

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 30 000,- Kč

Informace o firmě:

Firma FK system - povrchové úpravy, s.r.o. se zabývá prováděním povrchových úprav nerezových ocelí, především mořením, pasivací a tryskáním. V této oblasti jsme vedoucí firmou v ČR a SR, zaměstnáváme cca 50 pracovníků. Pro náš nový provoz v Brně - Řečkovicích hledáme nové pracovníky na dělnickou pozici dělník tryskárny.

Pracovní náplň:
- Provádění tryskání nerezových i uhlíkových ocelí. Manipulace a balení.

Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- dobrý zdravotní stav

Pracoviště:
Karásek 1c, Brno - Řečkovice.

Pracovní doba:
Ranní směny pondělí až pátek 7.00 - 15.30 hod.
Nepravidelné ale časté (dle zakázek) odpolední směny pondělí až pátek 15:30 hod - 24:00 hod.

Nabízíme:
- práce ve zcela novém moderním provozu
- mzdu složenou z pevné a úkolové části
- minimální výše platu cca 30 000,- Kč/měsíc, práce v úkolu však nabízí možnost i vyšších výdělků.
- firemní benefity
- odměny
- perspektivní, zajímavé a dlouhodobé zaměstnání
- výborné pracovní zázemí
- všechny uchazeče zaškolíme

Nástup:
- nástup možný ihned

Prosíme zájemce o zaslání životopisu na e-mail personalistika@fksystem.cz. Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.