Práce Nabídka zaměstnání

CNC operátor seřizovač

DI industrial spol. s r.o.

Purkyňova 3050, Brno

Klára Kokorská
734 442 551

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 26 000,- až 29 000,- Kč

Kontakt e-mailem.

Náplň práce:
" obrábění malých a středních dílů v zakázkové výrobě (převážně kusová, ale i malosériová)
" samostatné seřízení CNC stroje - soustruh
" průběžná kontrola a práce s měřidly (kontrola prvního kusu)
" provozní údržba a čištění stroje

Požadavky:
" SOU technického směru
" praxe na obdobné pozici podmínkou
" zkušenosti s obsluhou stroje typu Weiler nebo MAS SP 280 - výhodou
" znalost řídícího systému Sinumerik podmínkou
" technické myšlení, manuální zručnost a orientace v technické dokumentace

Nabízíme:
" práce v malém přátelském kolektivu
" práce 10 minut od centra - Královo pole, Purkyňova
" odpovídající mzdové ohodnocení, odměna za produktivitu
" stravovací paušál ve výši 50Kč za odpracovanou směnu, kurzy a školení
" práce na jednosměnný provoz (v budoucnu dvousměnný)
" smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
" pravidelné akce pro zaměstnance
" zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

Datum nástupu: ihned nebo dle domluvy
Stravovací paušál v hodnotě 50Kč / za odpracovanou směnu, kurzy a školení, akce pro zaměstnance