Práce Nabídka zaměstnání

CNC Soustružník

KOVOLIT, a.s.

Nádražní 344, Modřice

Lenka Marková
532 157 715

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 30 000,- až 33 000,- Kč

První kontakt osobně (Nádražní 344, Modřice) nebo telefonicky.
Vhodné také pro OZZ/OZP.

Co budete dělat?
o zajišťovat kusovou výrobu na CNC soustruhu
o soustružit součásti tlakových forem, zápustek a kokil
o vyrábět díly s dodržováním požadované souososti a kvality povrchu
o provádět základní programování v systému Sinumeric
o kontrolovat kvalitu provedené práce
Co očekáváme?
o vyučení v oboru soustružník nebo obráběč kovů, popř. střední odborné vzdělání se strojním zaměřením
o ochotu učit se novým věcem
o pečlivost a spolehlivost
o týmovou spolupráci
o manuální zručnost

Zaměstnanecké výhody:
o zajímavou práci v tradiční české firmě vhodnou i pro absolventy
o mzdu dle praxe od 30 000 Kč + odměny za neabsenci
o 5 týdnů dovolené
o pracovní úvazek 37,5 hodiny týdně
o práci ve dvousměnném provozu (6.00-14.00, 14.00-22.00 hod.) - volné víkendy!!!
o odborné zaškolení a možnost kariérního růstu
o pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
o široký výběr dotovaného stravování, výhodné firemní telefonní a datové tarify, věrností odměny a další benefity