Práce Nabídka zaměstnání

Business Intelligence Data Engineer

Jan Kajzar

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 35 000,- až 45 000,- Kč

Pracovní náplň:
- vyvíjet, udržovat a zlepšovat BI reporty pro interní i externí použití
- implementace v SAP Business Objects (BI4.x) a SAP Business Objects Data Services (ETL)
- porozumět potřebám zúčastněných stran pro správný, zákaznicky orientovaný výstup
- provozovat, vytvářet a udržovat ETL procesy
- udržovat Datawarehouse a Business Objects Universe
- pomáhat zlepšovat provozní procesy poskytováním srozumitelného obsahu

Požadujeme:
- znlaost angličtiny slovem i písmem
- relevantní pracovní zkušenost buď s Business Objects, nebo jiným reportovacím nástrojem (předchozí pracovní zkušenost se SAP Business Objects 4.x, Web Intelligence, CMC a/nebo SAP Data Services je výhodou)
- znalost SQL
- schopnost rychle zvládnout komplexní datové modely
- ochota dále se vzdělávat, učit novým poznatkům a sdílet je s kolegy
- analytické schopnosti a schopnost umět srozumitelně komunikovat složitou problematiku
- flexibilního týmového hráče
- výhodou je znalost securities services

25 dní dovolené
- 3 dny osobního volna
- stravenková karta, systém benefitů Cafeteria, Multisport karta
- školení na soft skills a hard skills v prostorách společnosti na základě rozvojových potřeb a rolí
- možnost práce z domova

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou