Práce Nabídka zaměstnání

Board Support Expert

Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o.

Holandská 859, Brno

Veronika Haláková
420 734 767 754

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 30 000,- Kč

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky každé úterý od 13:00 - 14:00 hodin. nebo e-mailem
Náplň práce:
- správa, organizace a příprava dokumentace pro jednání
- spolupráce na projektech dle zadání nadřízeného
- spolupráce na zlepšování procesů
- další úkoly dle požadavků nadřízeného

Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání
- velmi dobrá znalost anglického jazyka, němčina je výhodou
- ideálně předchozí pracovní zkušenosti (nejlépe v obdobné oblasti)
- dobré komunikační a analytické dovednosti

Stravenky, cafeteria, flexibilni pracovni doba, T-Mobile vyhodny tarif, sick days

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami