Práce Nabídka zaměstnání

Asset Operations Expert

Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o.

Holandská 859, Brno

Veronika Staňková
734 767 754

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 28 000,- Kč

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky každé úterý od 13:00 - 14:00 hodin. nebo e-mailem

Náplň práce:
- různé účetní oprace (oblast účtování majetku)
- spolupráce na projektech, komunikace s klientem
- správa dat v systému

Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání, ideálně v oblasti účetnictví / ekonomie
- pokročilá znalost anglického jazyka
- ideálně předchozí pracovní zkušenosti (nejlépe v oblasti účetnictví, financí a podobně)
- dobré komunikační dovednosti

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, cafeteria, flexibilni pracovni doba, T-Mobile vyhodny tarif, sick days

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.