Práce Nabídka zaměstnání

Asistent/ka investičních operací

FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod

Rašínova 637, Brno

Kirstin Campbell
+44 131 322 4989

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- Kč

První kontakt e-mailem nebo telefonicky kdykoli v pracovni dny.

FNZ vyviji a stará se o správu software, ve kterém finančni instituce, jako například
banky, aj. spravují svuj investični majetek. Koncovými klienty firmy jsou jak finančni poradci a specialisté, zakaznici těchto poradců, tak finančni odborníci v rámci
instituci. Působi napríč Velkou Britanii, Evropou, Asii, Australii a Novým Zelandem.Navrhuje a vyviji vysoce intuitivni UI a interaktivni finančni nástroje dle klientských požadavků.
Zajimá vás oblast správy majetku a investic?
Baví vás mluvit anglicky a cítíte se dobře v mezinárodnim prostředi?
Chcete pracovat ve společnosti, kde se můžete posouvat v rámci týmu a pozic
paralelně s nabývánim zkušenosti?
V tom případě se přidejte k našemu rostoucimu týmu Investment Operations.

Co budete dělat?
Spolupracovat s našimi klienty - přednimi mezinárodnimi finančnimi institucemi (svetove banky, apod.).
Starat se o jejich investični portfolia a komunikovat s back office úředníky našich klientů (banky, finanči instituce) aj.

Vítané zkušenosti:
SS vzdělání.
Zkušenost se zákaznickým servisem.
Zkušenost s používáním aplikace Excel pro analyzu dat.
Schopnost dodržování termínu a preciznost.
Komunikační a interpersonální dovednosti na vysoké úrovni.
AJ na úrovni B2 (v některých týmech se více komunikuje verbálně, v jiných písemně - můžete
si vybrat).

Nabízíme:
Muzete byt soucasti multikulturniho tymu a pracovat v modernim prostredi v centru Brna.
Pravidelne tydenni spolecenske udalosti.
26 dni dovolene.
Vzdelavaci a jazykove kurzy - AJ, CJ.
Stravenky ve vysi 90 Kc.
Snidane a ovoce zdarma.
Penzijni a zivotni pripojisteni prispevek od FNZ (2% z hrube mesicni mzdy, po zkusebni dobe).
Moznost rozvoje kariery v nektere ze zemi nasi pusobnosti (napr. UK, Australie, Novy Zeland, atd.).
Vyznamne financni odmeny pro sikovne zamestnance.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.