Práce Nabídka zaměstnání

Administrativní pracovník - podatelna

Urban Karel, JUDr. Exekutorský úřad

Minská 183, Brno

Adriana Kyánková
545 215 006-8, 545 216 774

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 18 000,- Kč

Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce s PC (základní), samostatnost, flexibilitu, pečlivost a zodpovědnost.

Nabízíme práci v mladém kolektivu, nástupní plat 18.000,- Kč, po zaučení platový růst, stravenky, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu.

Popis pozice: Jedná se o administrativní činnost (třídění a zařazování pošty, skenování, práce s datovými zprávami, komunikace s klienty, lustrace,…)

Nástup: 1.1.2022

S osobními údaji uchazečů o tuto pozici, získanými v rámci zaslaných životopisů, bude nakládáno v souladu s platnými právními předpisy a nařízením GDPR. S úspěšnými uchazeči bude budoucí zpracování jejich osobních údajů řešeno na základě následně uzavřené pracovní smlouvy. Osobní údaje neúspěšných uchazečů o tuto pozici zpracovávány nebudou.

stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, platový růst