Práce Nabídka zaměstnání

Administrativně organizační pracovník/ce - zkrácený úvazek

SRP s.r.o.-Podnásepní

Podnásepní 466, Brno

Lenka Urbánková
605258358
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 17 000,- až 20 000,- Kč

Požadavky:
Požadované ekonomické vzdělání, praxe v administrativě alespoň 3 roky nutná, výborná znalost Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint), účetního SW (Pohoda), účetnictví, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost a pečlivost, znalost AJ nebo NJ na komunikační úrovni výhodou, organizační schopnosti, příjemné vystupování, praxe z našeho oboru digitálního tisku či grafiky vítána

Náplň práce:
práce v administrativě, samostatné vedení kanceláře, spolupráce s účetním, evidence docházky, pokladna, fakturace – účetní program Pohoda, nákup materiálu na digitální tisk, komunikace s dodavateli a partnery - i se zahraničními, uvádění návštěv, výdej zakázek

Nabízíme příjemné pracovní prostředí v blízkosti centra Brna v moderní rozvíjející společnosti s působností 15 let na trhu.
Zasílejte životopisy e-mailem s názvem pozice v předmětu na adresu: kandidat@srp-reklama.cz).

flexibilní pracovní doba, možnost práce z domu, Multisport karta