https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Husova+1167%2C+Hustope%C4%8De&format=xml&polygon=0&addressdetails=148.9407092;16.7359610;Husova 1167/3, Hustopeče 693 01, Česko ZÁSOBOVAČ STAVEB | Nabídka práce REGIONBRNO.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

ZÁSOBOVAČ STAVEB

Kateřina Hlavenková
778 072 949
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 24 000,- až 26 000,- Kč

18.1.2022/ NÁPLŇ PRÁCE: Zajišťování dodávek materiálu v požadovaném množství a kontrola materiálu dle denního plánu, doplňování chybějícího materiálu, nákup potřebného materiálu.
POŽADUJEME: ŘP min. sk. B - podmínkou, znalost práce na PC min. Excel, Word, znalost stavebních procesů výhodou, flexibilita, zodpovědnost a samostatnost.
NABÍZÍME: Osobní realizace a vzdělávání, pitný režim, odměny z výnosů, práce v klimatizovaném prostředí. Parkovací karta.
KONTAKT: zasílejte životopisy e-mailem na: info@prvnijihomoravska.cz